Nedjelja, 03. studenog 2013. 19:49 Napisao/la  SC

Utakmice 3. kola: Agrotehnika - Grobničan 2:3, Marčana - Drenova 3:2

AGROTEHNIKA - GROBNIČAN 2:3 (25:19, 16:25, 24:26, 25:19, 14:16).

Dvorana Gradski vrt. Gledatelja: 50. Suci: Pišćak i Kajunić. Delegat: Prodanović.

AGROTEHNIKA: Lerinc, I. Mršić, Šeremež, Ivanković, Unukić, Mihaljević, Liović, Barišić, D. Mršić, Pavičić, Horvat, Trstenjak.

GROBNIČAN: Miculinić, Špoljarić, Broznić, Drakula, Kovačić, Fafanđel, Legčević, Tomas, Mavrinac, Brekalo, Šojat, Kovačević.

Odbojkašice Grobničana upisale su treću pobjedu u trećem kolu odnijevši dva boda s neugodnog gostovanja kod Agrotehnike. Dva sata i osam minuta trajao je ogled koji je okončan u petom setu jednom pogreškom domaćih odbojkašica i jednim blokom Grobničana kod rezultata 14:14. Inače, izabranice Marka Crnkovića petu dionicu otvorile su vodstvom 8:4, a domaćin se vratio u egal na 10:10.

- Ovo je bilo dosta teško gostovanje, nismo ni mislili da ćemo lako doći do bodova. Najbitnije je da smo upisali bodove. Najbitnije je doma pojeđivati i što više bodova uhvatiti na gostovanjima. Mislim da možemo i kvalitetnije igrati, a igračice zaslužuju sve pohvale za ovu pobjedu, rekao je Marko Crnković, trener Grobničana.

MARČANA - DRENOVA 3:2

Utakmica 3. kola: Marčana - Drenova 3:2 (26:24, 18:25, 23:25, 25:23, 15:12). SC Mirna. Gledatelja 70. Suci: Škundrić (Rijeka) i Miškulin (Sv. Lovreč).

MARČANA: Pecirep, V. Radolović, Sanković, Kliman, Gortan, Brgić, Martinčić, Išić, H. Radolović, Siljan, Bičić.

DRENOVA: Pavličić, Kalac, Surina, Buljat, Vučković, Mudrić, Čargonja, Rajković, Kovačić, Marcato, Barac, Ballen.

Marčanke su na krilima Vanje Radolović koja je ostala koncentrirana svih pet setova uspjela doći do još jedne pobjede. Drenova je uvjerljiva bila u drugom i u trećem setu, no to nije spriječilo Marčanke da osvoje tri boda. (A. R.)