1-B liga odbojkašica: Grobničanke uvjerljivo svladale Poreč na domaćem parketu

Nedjelja, 27. studenog 2016. 11:06 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Grobničan - Poreč II 3:1 (25:14, 25:20, 23:25, 27:25)

GROBNIČAN - POREČ II 3:1 (25:14, 25:20, 23:25, 27:25)

GROBNIČAN: Vučić, Jurčić, Broznić, Kovačić, Čabrijan, Kovačević, Grgurić, Orešković, Šojat, Marić, Oštarić, Orlić

POREČ II: Brajković, Banko, Mažar, Bulešić, Pauletić, Vekić, Aničić, Čatlak, Lukšić, Nikačević

Odbojkašice Grobničana svladale su na domaćem parketu Porečanke 3:1.

Gošće su pružile kvalitetan otpor u posljednja dva seta.

U trećem setu Poreč je odnio pobjedu u neizvjesnoj završnici, dok se ista situacija sa izjednačenom igrom dogodila i u četvrtom setu koji je na kraju pripao domaćim odbojkašicama.

Rezultati: Pazin - Melia Hotels Umag 3:1 (23:25, 25:14, 25:13, 25:19), Funtana Vrsar - Veli Vrh 1:3 (22:25, 28:26, 17:25, 22:25), Bale - Pula 0:3 (15:25, 12:25, 17:25), Sv. Matej 06 - Marčana 0:3 (23:25, 20:25, 18:25)