Subota, 28. travnja 2012. 20:02 Napisao  Luka Variola

Grobničan - Zelina 3:5. Grobničani ostali bez dvojice isključenih igrača

GROBNIČAN - ZELINA 3:5

Igralište Mavrinci. Gledatelja: 200

Žuti kartoni: Ugrina, Imeraj, Jukić (Grobničan), Peco, Domitrović (Zelina).

Crveni kartoni: Imeraj, Jukić (Grobničan - dva žuta).

Strijelci: 1:0 Bijelić (9'), 2:0 Linić (11'), 2:1 Mesec (14'), 2:2 Marošević (40'), 2:3 Marošević (47'), 3:3 Pilčić (74'), 3:4 Mladiček (79'), 3:5 Marošević (90').

Grobničan: Milić 5,5, Jukić 5,5, Miculinić 6, Glavaš 6, Sobotinčić 5,5 (od 55 Pilčić 6) Malkić 6,5, Ugrina 6,5, Linić 6,5, Bijelić 7, Burić 6,5 (od 86' Tomić -), Imeraj 6,5.

Zelina: Kranjčec 6, Peco 5,5 (od 86' Tamiški ), Menjak 6,5, Mladićek 7, Krištof 6, Domotrović 6 (od 90 Vidović -), Gluhak 6,5, Đurđek 6,5, Mesec 7, Marošević 6, Kotarski 5,5.

Iako su vodili 2:0 Grobničani su na kraju upisali poraz od momčadi Zeline. Raspoloženi gosti već su do odmora stigli vodstvo domaćina i na kraju upisali važnu pobjedu.

Domaćin je poveo preko Bijelića, koji je nakon dodavanja Malkića pretrčao svojeg pratioca i bez većih problema finiširao. Nekoliko minuta kasnije Linić je najspretniji u gostujućem šesnaestercu. Gosti su do odmora uspjeli smanjiti i u nastavku upisati sasvim zasluženu pobjedu, iskoristivši činjenicu da je domaćin u zadnjih pola sata ušao s dva igrača manje jer su Imeraj i Jukić dobili dva žuta kartona.

Krvnik je bio Marošević koji je u čak tri navrata svladao Milića.

Fotogalerija: Lario Tus