Najzanimljiviji subotnji dvoboj je ogled Kraljevice i Lovrana, te riječki derbi Lokomotive i Zameta
Dokeri su nadigrali gradske rivale, postigavši svih sedam golova, budući da je jedini gol Lokomotive bio autogol domaćeg braniča Strukana
 Vrbovsko je na utakmicu doputovalo sa osam igrača i u prvih 40 minuta zbog ozljeda su ostali bez još dvojice prvotimaca. Rab - Lošinj 3:2
Nedjelja, 25. ožujka 2012. 18:50
Prva ŽNL

Lokomotiva pobijedila Cres

Lokomotiva - Cres 2:1 (2:0). Klanac je matirao suparničkog vratara u 10. i 27. minuti
Zamet - Lučki radnik 1:1 (0:0)
Rječina - Kraljevica 1:4 (0:1). Najveće zasluge za kraljevičko slavlje pripadaju brzonogom Donatu Mijoloviću, koji je s dva gola gostima trasirao put do slavlja
Nogometaši Kraljevice su u derbiju 19. kola Prve županijske nogometne lige slavili u Dražicama protiv Rječine sa 4:1
Riječ je o tehničkoj pogrešci. Uostalom, liječničke potvrde vrijede šest mjeseci pa su stare još uvijek bile valjane, kaže Zoran Miličković, čelnik Zameta