Stari grad deklasirao Polet, hat-trick Vranješa

Nedjelja, 15. travnja 2012. 20:12 Napisao  Milan Kosanović

Domaćini su uvjerljivo svladali nemoćne goste iz Skrada

STARI GRAD – POLET 7:0 (4:0)

Utakmica 15. kola 2.ŽNL. SRC Podmurvice. Gledatelja:20. Glavni sudac: Marko Cvijanović (Rijeka). Pomoćnici: Pajić i Perkov (obojica Rijeka).

Strijelci:1:0 Vranješ (3), 2:0 Vranješ (16), 3:0 Vranješ (33), 4:0 Bašić (35), 5:0 Buvać (47), 6:0 Bičanić (80), 7:0 Bičanić (88).

STARI GRAD: Branišelj, Tijan (od 46 Radovčić), Pavlović (od 46 Vlahović), Hrkač, Deronjić, Bašić, Bičanić, Vrdoljak (od 46 Mikašinović), Oštrić, Vranješ (od 46 Poljak), Starčević (od 46 Buvać).

POLET: Glavan, Antić, Kvaternik, V. Brenc, Štimac, Beljan, Kesić (od 74 Margeta), Ožbolt (od 46 Tomljenović), Mrvoš, T. Brenc, Štimac (od 32 Kuzmanović).

Nogometaši Starog Grada na Podmurvicama su deklasirali goste iz Skrada koji su kući otišli s punom mrežom pogodaka. Već na samom startu utakmice domaćin se pokazao kao čvršći i kvalitetniji suparnik na terenu, igrala se treća minuta susreta kada je Mario Bičanić u gostujućem šesnaestercu progurao loptu do domaće desetke Vedrana Vranješa koji smireno šutira visoko pod gredu nemoćnog Vedrana Glavana – 1:0.

Domaćin je nastavio u istom tempu, a desetak minuta kasnije u glavnoj ulozi ponovno je Vranješ koji ovoga puta solo akcijom izbija u šesnaesterac gostiju te precizno pogađa desni donji kut, a nemoćni Glavan ponovno vadi loptu iz mreže - 2:0. Nezaustavljivi Vranješ svoju rolu zaključio je u 33.minuti susreta kada izbija oči u oči sa „starim znancem“ Glavanom te postiže svoj "hat-trick" za 3:0. Do kraja prvog poluvremena u strijelce se upisao i Damir Bašić, rezultat je bio 4:0 za domaćina, a drugo poluvrijeme bilo je tek pitanje formalnosti.

Trener domaćina Boško Ogrizović u drugom djelu na teren je poslao Radovčića, Vlahovića, Mikašinovića, Poljaka i Buvaća, koji su mu s tri gola u nastavku (Buvać jedan, Bičanić dva) zahvalili na pruženoj prilici.

REZULTATI 15. kola Druge županijske nogometne lige: Risnjak - Željezničar 3:0, Stari Grad - Polet 7:0, Vihor - Mune 1:1, Gomirje - Grbci 2000 1:1, Goranka - Snježnik 3:0, Kozala - Mrkopalj 5:1