2. ŽNL: Stari grad u nastavku slomio otpor Mrkopaljaca za nova tri boda

Nedjelja, 27. svibnja 2012. 17:20 Napisao/la  SC

Utakmica 21. kola Prve ŽNL: Stari grad - Mrkopalj 3:1. (1:1).  U nastavku je domaćin "ubacio u višu" i golovima Hrkača (58) i Vranješa (84) upisao pobjedu

UTAKMICA 21. KOLA

STARI GRAD - MRKOPALJ 3:1 (1:1)

Stadion Podmurvice. Gledatelja: 100. Sudac: Aljoša Zauhar (Rijeka). Strijelci: 1:0 Oštrić (19), 1:1 Ferderber (43), 2:1 Hrkač (58), 3:1 Vranješ (84). Žuti kartoni: Starčević (Stari Grad), Ferderber, Ban (Mrkopalj)

STARI GRAD: Branitelj, Sušić, Pavlović (46 Vlahović), Hrkač, Deronjić, Bašić (70 Poljak), Križanović (47 Mikašinović), Vrdoljak, Oštrić, Vranješ, Starčević.

MRKOPALJ: Nađ, Čop, Prpić (54 Dinić), Polić (54 Nađ), Klić, Ljubičić, Turk, Čop, Ban, Paškvan, Ferderber.

Nogometaši Starog grada uvjerljivo su nadvisili Mrkopaljce na oproštaju od svojih navijača. Riječani su tri boda uzeli zahvaljujući igri u nastavku kada su s dva gola pobjegli gostima.

Na odmor se otišlo miroljubivo. Domaćin je poveo golom Oštrića u 19. minuti, da bi stvari na početak vratio Ferderber dvije minute prije odlaska u svlačionice. U nastavku je domaćin "ubacio u višu" i golovima Hrkača (58) i Vranješa (84) upisao pobjedu.

MUNE - SNJEŽNIK 6:1

Igralište Crikvenica Draga. Gledatelja: 100. Sudac: Marin Rožman. Pomoćnici: Peitl i Knežević (svi Rijeka). Strijelci: 1:0 Kulušić (5'), 2:0 Ivančević (22'), 3:0 Pecman (24'), 4:0 Ružić (71'), 4:1 Kvaternik (75'), 5:1 Pecman (80'), 6:1 Pecman (82').

MUNE: Baržić (od 46' D. Ružić), Trdić (od 53' Dubrović), Dramac, Beni (od 61' R. Ružić), Doričić, Ivančević (od 53' Mohorovičić), Šokčić (od 71' Perčić), Kulušić, Vukelić, Grbac, Pecman.

SNJEŽNIK: Hrg, Milošević, Troha, Kvesić, Klepac, Turić, Repić, Hobar, Kvaternik, Stojak, Janeš.

Rezultati: Grbci 2000 - Željezničar 9:1, Mune - Snježnik 6:1, Stari grad - Mrkopalj 3:1, Risnjak - Kozala 1:1, Polet - Goranka 3:2, Vihor - Gomirje 3:1.