PRVA A ŽUPANIJSKA LIGA

Lokomotiva u 15 minuta pobijedila Stari Grad

Nedjelja, 21. listopada 2012. 18:47 Napisao/la  SC

Lokomotiva - Stari Grad 3:2  (Halilović 75, Klanac 88, Fumić 90-11m/Bičanić 44, Poljak 49)

PRVA A ŽUPANIJSKA LIGA - 8. KOLO

LOKOMOTIVA - STARI GRAD 3:2

Strijelci: 0:1 Bičanić (44), 0:2 Poljak (49), 1:2 Halilović (75), 2:2 Klanac (88), 3:2 Fumić (90-11m)

Žuti kartoni: Smolčić, Cindrić (Lokomotiva), Deronjić (Stari grad)

LOKOMOTIVA: Naglić (46 Smolčić), Vegar (59 Kamenar), Halilović, Butković, Bonicioli, Ćosić (69 Čubrić), Klanac, Vrkić (46 Baldo), Fumić, Marinkić (29 Cindrić), Šolaja

STARI GRAD: Branišelj, Ferlih, Vlahović, Hrkač, Deronjić, Poljak, Bašić, Oštrić, Šebalj (26 Bičanić 72 Tomac), Starčević, Vrdoljak (76 Pejnović)

Prva A županijska liga
Rezultati 8. kola: Lokomotiva - Stari Grad 3:2, Vihor - Turbina 2:2, Rikard Benčić - Kozala 2:1.

Nogometaši Lokomotive pobijedili su nakon velikog preokreta na Omladinskom igralištu Stari grad (3:2), postigavši u posljednjih 15 minuta čak tri gola! Gosti su poveli golovima Bičanića i Poljaka, koji su u 44. i 49. minuti zatresli mrežu Naglića. Lokosi su preokret započeli u 75. minuti golom Halilovića.

Izjednačenje je dvije minute prije kraja donio Klanac, da bi veliki preokret i tri boda Lokomotivi osigurao Fumić, koji je u posljednjim trenucima realizirao najstrožu kaznu.

RIKARD BENČIĆ - KOZALA 2:1

Utakmica 8. kola: Rikard Benčić - Kozala 2:1 (1:0). Omladinsko igralište. Gledatelja: 100.

Sudac: Slaven Matuzalem (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Kinkela (11'), 1:1 Todorović (57'-11m), 2:1 Đudarić (62').

Žuti kartoni: Ljubović, Valić (Rikard Benčić), Knežević, Rukavina (Kozala).

RIKARD BENČIĆ: Gagić (od 58' Musulin), Đudarić (67' Briševac), Šostarec, Kinkela, Popović, Modrić, Valić, Radaković, Ljubović (58' Rizo), Miculinić (88' Aleksa), Vidas.

KOZALA: Klečina, Knežević (67' Mohorić), Jugović, Jerčinović, Rukavina, Krasić (74' Beriša), Ninčević (67' Zeko), Todorović, Jugović, Sahiti (46' Gregović), Đuran.

Nogometaši Rikard Benčića pobijedili su Kozalu u utakmici nakon koje su domaći i gostujući nogometaši bili složni u ocjeni da je najgori pojedinac na terenu bio sudac Slaven Matuzalem.

Domaćin je na kraju stigao do pobjede pogotkom Đudarića u 62. minuti koji je u mrežu pospremio odbijanac nakon što je Klečina obranio penal.

U nizu pogrešaka, obje strane izdvojile su onu koju će mnogi dugo pamtiti. Nakon prekršaja na Sahitiju, igrač Kozale izgubio je strpljenje i udario suparničkog igrača bez lopte. Glavni sudac je pokazao drugi žuti i isključio nogometaša Kozale, a njegovi suigrači su krenuli sa žustrim protestima. Dijelitelj pravde u trenutku je odlučio poništiti vlasitu odluku i ostaviti igrača na travnjaku.

Gosti su se pritom žalili da je prvi pogodak benčićevaca stigao nakon igranja rukom, a oba penala su prema riječima ljudi iz oba kluba neopravdano dosuđena. Sudac je propustio i isključiti Rukavinu nakon prekršaja kao posljednjeg igrača obrane.

Fotogalerija: Lario Tus