Liga nogometnih veterana: Opatija - Viktor servisi i Gornji Zamet - Goranin u polufinalu

Subota, 17. lipnja 2017. 10:17 Napisao/la  SC

Polufinalne utakmice igraju se u ponedjeljak od 19 sati

Igor Tkalčević (Opatija)
Igor Tkalčević (Opatija)

LIGA NOGOMETNIH VETERANA

U polufinalu prvenstva voljom ždrijeba u ponedjeljak od 19 sati igraju Opatija - Viktor servisi (Opatija) i Gornji Zamet - Goranin (Kantrida).

 Opatija (Skupina A), Viktor servisi (Skupina B) i Goranin (Skupina C) u polufinale plasirali su se kao prvaci, Gornji Zamet (Skupina B) bio je najbolja drugoplasirana momčad.  

          
REZULTATI ODIGRANIH ZAOSTALIH UTAKMICA – SKUPINA A                                                                                                                        
Viškovo:            Sv. Matej 2008    - Halubjan                0:3
Kostrena:            Pomorac 1921   -     Opatija           2:2
Viškovo:            Novi list      -     Sv. Matej 2008         3:0
Krimeja:            Medicinar    -    Draga                    0:3
Viškovo:            Halubjan    -    Medicinar                1:0
Opatija:            Opatija     -    Orijent 1919             3:0
M. Draga:            Novi list    -        Draga              1:1
Viškovo:            Sv. Matej 2008  -    Mune                    2:3
Viškovo:            Halubjan    -    Draga                    3:0

POREDAK SKUPINA A
1.         Opatija             20/56 (broj utakmica/bodovi)
2.               Halubjan        20/45
3.               Novi List          20/35
4.               Mune            20/31
5.               Draga             19/24
6.               Kraljevica        20/21
7.               Pomorac 1921         17/21
8.               Lovran              19/18
9.               Sv. Matej 2008               19/16
10.               Medicinar            19/15
11.               Orijent 1919         16/11

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA – SKUPINA B, 16. kolo
Podmurvice:        5. Zb. područje  -       G. Zamet                  1:3
Belveder:        R. Benčić         -    5. Zb. područje      0:3

POREDAK SKUPINA B   
1.    V. Servisi           14/37
2.    G. Zamet        14/36
3.    5. Zb. Područje        14/21  
4.             R. Benčić        14/16
5.    Zamet                  14/9
6.             Kvarner 2007           10/0

REZULTATI ODIGRANIH ZAOSTALIH UTAKMICA – SKUPINA B
Crikvenica:        Crikvenica        -      Goranin                   2:3
Gerovo:        Snježnik    -    Dobra                     0:3
Bakar:            Borac        -    Goranin                        3:0
R. Gora:        Goranka        -   Snježnik                       3:0
Crikvenica:        Crikvenica       -       Vrbovsko           

POREDAK SKUPINA C   
 1.            Goranin                 18/40
 2.    Borac               18/38
 3.    Dobra               18/37
 4.    Krk               18/34
 5.     Crikvenica           17/26
 6.               Vrbovsko           17/24
 7.            Goranka                       18/18
 8.            Gomirje               18/18
 9.    Risnjak               18/14
10.           Snježnik                     18/6