DVORANSKO PRVENSTVO

Pogledajte raspored utakmica do kraja tjedna

Srijeda, 28. studenog 2018. 12:38 Napisao/la  SC

Na dnu stranice u rubrici "preuzimanje priloga" možete preuzeti bilten

Pogledajte  raspored utakmica do kraja tjedna
Foto: Lario Tus

ČETVRTAK, 13. 12. 2018.
16:00 E1 E4 HNK RIJEKA BORDO - NK ZAMET 2009.
16:20 B1 B4 NK HALUBJAN BIJELI - ŠN PRVI GOL 2009.
16:40 A1 A4 NK HALUBJAN CRVENI - NK GROBNIČAN 2009.
17:00 G2 G3 NK GRBCI 2000 BIJELI - NK LOKOMOTIVA BIJELI 2008.
17:15 F2 F3 NK GRBCI 2000 CRNI - NK RJEČINA 2008.
17:35 E2 E3 ŠN PRVI GOL - NK PRIMORAC 2008.
17:55 D2 D3 NK LOKOMOTIVA PLAVI - ŠN TORETTA 2008.
18:10 G1 G3 NK HALUBJAN PLAVI - NK LOKOMOTIVA BIJELI 2008.
18:30 F3 F4 NK RJEČINA - NK GROBNIČAN 2008.
18:50 E3 E4 NK PRIMORAC - NK POMORAC 1921 2008.
19:05 D3 D4 ŠN TORETTA - NK NAPRIJED 2008.
19:25 G1 G2 NK HALUBJAN PLAVI - NK GRBCI 2000 BIJELI 2008.
19:45 F1 F2 HNK RIJEKA - NK GRBCI 2000 CRNI 2008.
20:00 E1 E2 HNK RIJEKA OŠ 2 - ŠN PRVI GOL 2008.
20:20 D1 D2 HNK RIJEKA OŠ 1 - NK LOKOMOTIVA PLAVI 2008.
20:40 C2 C4 HNK ORIJENT 1919 BIJELI - NK LOKOMOTIVA BIJELI JUNIORI
20:55 B2 B4 HNK ORIJENT 1919 CRVENI - NK KRALJEVICA JUNIORI
21:15 B2 B3 HNK ORIJENT 1919 BIJELI - NK POMORAC 1921 PLAVI KADETI
21:30 A2 A3 HNK ORIJENT 1919 CRVENI - NK POMORAC 1921 CRVENI KADETI
21:50 C1 C4 NK OPATIJA BIJELI - NK LOKOMOTIVA BIJELI JUNIORI
22:10 B1 B4 NK OPATIJA CRNI - NK KRALJEVICA JUNIORI

 SUBOTA, 15. 12. 2018.
08:50 E2 E3 NK RIJEČINA PLAVI - NK LOKOMTIVA BIJELI 2009.
09:10 F2 F3 NK RJEČINA BIJELI - ŠN KRASICA 2009.
09:30 D1 D4 HNK RIJEKA PLAVI - NK NAPRIJED 2009.
09:45 C1 C4 HNK RIJEKA BIJELI - ŠN GOROVO ZVONČAR 2009.
10:05 B2 B4 ŠN TORETTA - ŠN PRVI GOL 2009.
10:25 A2 A4 NK KOZALA - NK GROBNIČAN 2009.
10:40 B1 B3 NK HALUBJAN BIJELI - HNK ORIJENT 1919 BIJELI 2009.
11:00 A1 A3 NK HALUBJAN CRVENI - HNK ORIJENT 1919 CRVENI 2009.
11:20 B2 B3 NK OPATIJA BIJELI - NK KOZALA 2008.
11:35 A2 A3 NK OPATIJA CRNI - ŠN GOROVO ZVONČAR 2008.
11:55 C2 C3 NK VINODOL - ŠN OGULIN 2008.
12:15 C1 C4 NK CRIKVENICA - NK VIHOR 2008.
12.30 B1 B4 NK HALUBJAN BIJELI - HNK ORIJENT 1919 CRVENI 2008.
12:50 A1 A4 NK HALUBJAN CRVENI - NK ZAMET 2008.
13:10 C2 C4 NK VINODOL - NK VIHOR 2008.
13:25 C1 C3 NK CRIKVENICA - ŠN OGULIN 2008.
13:45 B1 B2 NK HALUBJAN BIJELI - NK OPATIJA BIJELI 2008.
14:05 A1 A2 NK HALUBJAN CRVENI - NK OPATIJA CRNI 2008.
14:20 C3 C4 ŠN OGULIN - NK VIHOR 2008.
14:40 C1 C2 NK CRIKVENICA - NK VINODOL 2008.

NEDJELJA, 16. 12. 2018.
09:20 1/8 NK ZAMET – NK ORIJENT 2006.
09:40 1/8 ŠN PRVI GOL – POMORAC PLAVI 2006.
10:00 1/8 NK OPATIJA – NK RJEČINA 2006.
10:15 1/8 NK PRIMORAC – NK POMORAC CRVENI 2006.
10:35 1/8 NK HALUBJAN BIJELI – NK VINODOL 2004.
10:55 1/8 NK OPATIJA CRNI – HNK LOVRAN 2004.
11:10 1/8 NK NAPRIJED – NK PAZINKA PAZIN 2006.
11:30 1/8 NK CRES – NK VINODOL 2006.
11:50 1/8 NK GROBNIČAN – ŠN OGULIN 2006.
12:05 1/8 NK JADRAN POREČ – HALUBJAN BIJELI 2006.
12:25 1/8 NK JEVNICA – HNK GORANIN 2004.
12:45 1/4 HALUBJAN CRVENI – ŠN NK ZAMET 2004.
13:00 1/4 ČETVRTFINALE 2004.
13:20 1/4 ČETVRTFINALE 2004.
13:40 1/4 ČETVRTFINALE 2004.
13:55 1/4 ČETVRTFINALE 2006.
14:15 1/4 ČETVRTFINALE 2006.
14:35 1/4 ČETVRTFINALE 2006.
14:50 1/4 ČETVRTFINALE 2006.
15:10 1/4 NK HALUBJAN CRVENI – HNK ORIJENT BIJELI 2007.
15:30 1/4 NK LOKOMOTIVA – NK CRES 2007.
15:45 1/4 NK HALUBJAN PLAVI – ŠN PRVI GOL 2007.
16:05 1/4 NK HALUBJAN BIJELI – NK GROBNIČAN 2007.
16:25 POLUFINALE 2004.
16:40 POLUFINALE 2004.
17:00 POLUFINALE 2006.
17:20 POLUFINALE 2006.
17:35 POLUFINALE 2007.
17:55 POLUFINALE 2007.
18:15 UTAKMICA ZA 3.MJESTO 2004.
18:30 UTAKMICA ZA 3.MJESTO 2006.
18:50 UTAKMICA ZA 3.MJESTO 2007.
19:10 FINALE 2004.
19:40 FINALE 2006.
20:10 FINALE 2007.
20:40 PROGLAŠENJE 2004. 2006. 2007.
21:10 A2 A5 ŠN NK ZAMET - NK HALUBJAN JUNIORI
21:30 A1 A4 NK GROBNIČAN - NK LOKOMOTIVA PLAVI JUNIORI
21:50 C2 C5 HNK ORIJENT 1919 BIJELI - HNK LOVRAN JUNIORI
22:10 B2 B5 HNK ORIJENT 1919 CRVENI - NK POMORAC 1921 JUNIORI

 Na dnu stranice u rubrici "preuzimanje priloga" možete preuzeti bilten s kompletnim rasporedom Dvoranskog prvenstva