Subota, 24. ožujka 2012. 17:25
Četvrta liga (Z)

Halubjan svladao Jedinstvo

Halubjan - Jedinstvo Omladinac 3:1 (3:1). U 39. minuti Štimac je izbrio najstrožu i pretvorio je u pogodak
Rene Ende donio je pobjedu Naprijedu kod Klane četiri minute prije kraja utakmice, Borac i Rudar podijelili bodove u golijadi
Vodeći Halubjan poražen je na gostovanju kod Naprijeda 1:2. Gol odluke postigao je Savić
Klana je na Grašćini potučena od Pazinke s 0:3, Halubjan u Otočcu odigrao 2:2 i zadržao privremeno vrh ljestvice
Viškovaljani svladali Goranin 5:0, Naprijedu bod kod Istre (0:0), Kokorić donio bod Klani kod Borca (1:1)
 Očekujem dobru utakmicu i naša nova tri boda, najavljuje ogled sa Goraninom trener Halubjana Petar Radaković. Borac kod kuće igra s Klanom, Naprijed gostuje kod Istre, dok Otočac putuje u Žminj
Bakrani su u 76. minuti imali vodstvo 4:1, a na kraju je vratar Herman morao spašavati tri boda u završnici. Hreljani rutinski protiv Goranina