Pripremna utakmica: Rijeka pobijedila Naprijed, igrali juniori priključeni prvoj momčadi

Nedjelja, 27. siječnja 2019. 15:13 Napisao/la  SC

Rijeka, juniori - Naprijed 2:1. Trener juniora Rijeke Vjeko Miletić koristio  igrače (Vuk, Bušnja, Braut, Smolčić) koji su nastupili za prvu momčad u utakmici protiv Krškog.

Matej Vuk
Matej Vuk

Juniori Rijeke pobijedili su momčad Naprijeda u pripremnoj utakmici odigranoj na pomoćnom igralištu na Rujevici.

Momčad Vjeka Miletića nastupila je kompletna, trener juniora Rijeke koristio je igrače koji su bili priključeni prvoj momčad tijekom priprema u Portugalu i nastupili (Vuk, Bušnja, Braut, Smolčić) u zadnjoj pripremnoj utakmicu protiv Krškog.

Naprijed je ostavio bolji dojam u prvom poluvremenu, jedini pogodak do odmora postigao je Barišić, koji je prebacio istrčalog vratara Pandura.

U drugom dijelu bolji su su bili mladići Rijeke, koji su pred kraj utakmice dvama Omerovićevim pogocima ostvarili pobjedu.

Omerović je prvo u 80. minuti vratara Cianija svladao iz slobodnog udarca, u zadnjim minutama Omerović je iz gužve svladao i vratara Hrubija.

Za Naprijed su igrala zimska pojačanja Barišić, Šarković (obojica Orijent 1919), Franko (Borac), Polić (Crikvenica) i  Simanović (Pomorac 1921).

RIJEKA, juniori: Pandur, Braut, I. Smolčić, Putnik, H. Smolčić, Golić, Pintarić, Mitrović, Zrilić, Vuk, Bušnja, Još su igrali: Vidović, Jelavić, Omerović, Morić, Listar, Antanasković, Rupčić, Bukvić, Križanović, Biškupović)

NAPRIJED: Ciani, Brnja, Ende, Vujičić, Čop, Blašković, Lukačić, Barišić, Šarković, Tarle, Štimac. Još su igrali: Hrubi, Simanović, Sablić, Žarković, Bobošević, Franko, Rukavina, Baljak, Polić

Pripremna utakmica: Rijeka, juniori - Naprijed 2:1 (Omerović 2/Barišić)