Baš nam je ova pobjeda vratila vjeru u rad, vjeru da smo na dobrom putu i da će naši klinci postati zreliji, iskusniji. Dobit će godinu što će im jako puno značiti, kaže trener Kvarnera 2010
Tvrdu i izjednačenu utakmicu Riječani su prelomili krajem treće četvrtine, serijom 13:0 od 28. do 30. minute odvojili su se na 54:69 i utakmicu lišili neizvjesnosti
Jasmin Perković u svojoj povratničkoj utakmici odigrao 25 minuta, ubacio 13 poena (šut 4-7, slobodna bacanja 5-5), uz četiri skoka
Bianca će nam sigurno biti pojačanje, s njom ćemo dobiti visinu, kontakt igru, kontrolu skoka, kontrolu reketa, kaže Marin Mijaljević, trener FSV-a
Treneri Kastva i Kvarnera 2010, Eugen Tončinić i Robert Jurković, nisu krili zadovoljstvo prvenstveno činjenicom da je nakon duge pauze opet počelo ligaško natjecanje