A-2 LIGA KOŠARKAŠA

Veliki povratak Kastva, Otočac iznenadio Kirce

Nedjelja, 02. prosinca 2012. 17:02 Napisao/la  L. V.

Utakmice 7. kola: Kastav - Zamet 82:73, Stoja – Rovinj 87:82, Otočac - Crikvenica 83:76, Škrljevo slobodno

A-2 LIGA KOŠARKAŠA 7. kolo

KASTAV – ZAMET 82:73

Dvorana Kastav. Utakmica 7. kola: Kastav - Zamet 82:73 (5:26, 33:12, 22:19, 22:10)

Gledatelja: 200. Suci: Legović i Baki (obojica Rijeka)

KASTAV: Miletić, Maljevac 10, Gušić 15, Szylvasy 23, Mijaljević 5, Aaftić 5, Slavić, Barnjak, Škrgić 2, Prostran 4, S. Legović 18, A. Legović

ZAMET: Grušknjak 4, A. Trbović 4, Medvedec 2, Breulj 14, Maruna 9, Piškor, Vukić 21, Prpić, Čolak 12, Kovačević 5, Hamidović, I. Trbović

Kastavci su u derbiju odnijeli pobjedu iako su nakon prve četvrtine zaostajali čak 21 koš za Zamećanima (5:26). Kastavci su prvih 10 minuta utakmice zabili samo pet koševa, ali su sve nadoknadili u drugoj dionici kada su zabili 33 i pritom primili samo 12.

Pitanje pobjednika odlučeno je u posljednjoj četvrtini koju je dobio domaćin s 22:10 i tako stigao do četvrte pobjede sezone. Kod domaćina su najbolji bili Szylvasy s 23 poena i Sanjin Legović s 18, dok je Zamećane predvodio Vukić s 21 postignutim poenom.

OTOČAC - CRIKVENICA 83:76

Gradska dvorana. Utakmica 7. kola: Otočac - Crikvenica 83:76 (15:15, 28:20, 17:17, 22:24)

Gledatelja: 100. Suci: Lenac i Malić (obojica Rijeka)

OTOČAC: Pervan 20, Sušić, Horvat 4, Burić 11, Sekula, Starčević 23, Mujkanović 12, Pivac 5, Bijelić 8, Prša

CRIKVENICA: D. Konjević1 16, I. Konjević 2, Piškulić, Bešlija, Mandžuka 14, Komadina 21, I. Benić, Djak, Pjevač 2, M. Benić 21

Kirci su na gostovanju u Lici neočekivano doživjeli drugi poraz sezone. Otočac je do prve pobjede sezone stigao na krilima riječkih igrača Pervana (20) i Starčevića (23), koji su zabili više od pola domaće momčadi.

Fotogalerija: Sandro Donda